ОСНОВНІ  ЗАВДАННЯ  ДОШКІЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ:
  • Забезпечувати   фізичне та психічне здоров’я  дітей використовуючи нетрадиційні форми та методи роботи.
  • Формувати елементи знань про основні екологічні фактори в розвитку живої природи та їх взаємозв’язок   та взаємозалежність .
  • Приділяти   увагу   розвитку особистості дитини ,її самостійності  наполегливості особливості психіки та здібностей.
  • Формувати

У   дітей навички сприймання    і   вимови в різних видах   мовленєвої    діяльності.

В САДОЧКУ  ПРАЦЮЮТЬ  КВАЛІФІКОВАНІ  ВИХОВАТЕЛІ  З  ДОСВІДОМ  РОБОТИ

Вихователі ретельно   продумують   повну систему вправ, спрямованих на вироблення правильних   та   стійких з опорою на навички рідної вимови.

• При навчанні грамоти   розвивають   граматику   рідної мови за допомогою   речення, нескладних   мовних зразків     різноманітних вправ. Це дає   позитивні результати.
  • Математику   вивчають   у відповідності з віковими можливостями дітей. І це дає    встановлення зв’язків   між різними видами дитячої діяльності

(ігрова, трудова, образотворча).

Організовують   ігри з урахуванням вкладених принципових напрямків ,  тим самим розвиває   їх відповідно до віку дітей і їх можливостей (ігри- драматизації, дидактичні ігри, творчі ігри,рухомі).

В дошкільному  закладі   на високому  рівні  діє   взаємозв’язок  між  дошкільною  освітою  і  початковою.

1.На  дошкільній  ступені:

•  залучення дітей до цінностей здорового засобу     життя;
  •       забезпечення емоційного благополуччя   кожної дитини, розвиток його позитивного самовідчуття.
  • розвиток ініціативності, допитливості,    довільності, здібності до творчого самовираження;
  • стимулювання комунікативної, пізнавальної, ігрової    та ін. активності дітей в різних видах діяльності;
  • розвиток компетентності у сфері відносин
  • до світу, до людей, до себе; включення дітей в разні особисті форми співпраці (з дорослими і дітьми різного віку).

2.На ступені  початкової  школи:

• усвідомлене    ухвалення цінностей здорового   образу життя і регуляція своєї поведінки в співвідношенні з ними;
  • готовність до активної взаємодії з навколишнім світом (емоційна, інтеллектуальна, комунікативна, ділова   та   ін.);
  • бажання і уміння вчитися, готовність до освіти в основній ланці школи і самоосвіті;
  • ініціативність, самостійність, навики  співпраці в різних видах діяльності;
  • вдосконалення досягнень дошкільного розвитку (впродовж початкової освіти );
  • спеціальна допомога по розвитку несформованих в дошкільному дитинстві якостей; індивідуалізація процесу навчання, особливо в випадках випереджаючого розвитку або відставання.